BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

head office

Історія ТОВ НВП "Біокор-Агро" бере свій початок з 1998 року.
В цей період на базі комбікормового заводу с. Матяшівка Обухівського району Київської області групою ентузіастів в ході творчого пошуку розроблено методику отримання повноцінного білку з відходів риби , який можливо використати для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці.
Як сировину використали відходи від промислової переробки риби.
Оскільки на комбікормовому заводі здійснювалося виробництво комбікормів для сільськогосподарських тварин і птиці, головним завданням керівників та спеціалістів ТОВ НВП "Біокор-Агро" було розроблення технології отримання рибного борошна з відходів риби, яке мало б якісні властивості кращі від тих, що вже застосовуються, а також могло б успішно конкурувати з аналогічними білковим добавками з економічної точки зору.
З цією метою до роботи було залучено представників ряду наукових установ, а саме Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів і кормових добавок, Інституту кормів УААН, Інституту розведення та генетики, а також ряду діагностичних та лабораторних установ ветеринарної медицини.
В процесі спільної роботи вдосконалювалися методичні напрацювання та технологічні процеси виробництва, проводився пошук методів підвищення продуктивності обладнання, що, в кінцевому рахунку, дозволило виробляти якісну та доступну для різних верств сільгоспвиробників рибну кормову добавку.
ТОВ НВП "Біокор-Агро" у 2004 роців запущено власні виробничі потужності, що дозволило значно розширити виробництво продукції, тим самим задовільнити наростаючий попит споживача.
З метою подальшого вдосконалення виробництва, широкого залучення інвестицій, покращення логістики, радою співвласників ТОВ НВП "Біокор-Агро" було прийнято рішення про створення ТОВ "Корморесурс", яке, по суті, є правонаступником ТОВ НВП "Біокор-Агро".
На цьому творча співпраця з наукою не завершується. Наразі триває робота над отриманням ТОВ "Корморесурс" патентів на нові розробки, продовжується пошук нових технологій та процес вдосконалення показників якості продукції.
Показники безпечності та якості нашої продукції підтверджені результатами лабораторних досліджень, проведених в Державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Державному науково-дослідному контрольному інституті ветпрепаратів та кормових добавок, Київські регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини, ТОВ "Центр ветеринарної медицин".

Згідно з результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності ТОВ "Біокор-Агро" посіло:

За 2011-2012 роки 5 місце у ТОП – 50 (золото) серед підприємств України.

За 2012-2013 роки 5 місце у ТОП – 50 (золото) серед підприємств України.

За 2013-2014 роки 5 місце у ТОП – 70 (золото) серед підприємств України, 2 місце у ТОП - 10 (серед підприємств Київської області.