BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Виготовлення кормових добавок це наше основний напрямок діяльності. Для виготовлення продукту новим методом ми розробили механізм дроблення і сушіння продукту в однорідному середовищі при температурі сушіння 125 ° С. Цей механізм втілився а апарат АДС-50, який ми виготовили і постійно вдосконалюємо для надійної експлуатації. Впровадження нової технології не внесе кардинальних і дорогих змін в структурі вашого процесу виробництва. Використання нової технології вирішує перелік завдань:

  • вирішення питання з утилізацією своїх рибних відходів або курячої некондиції;
  • отримання кормового продукту (м'ясо-кісткової або рибної протеїнової суміші);
  • реалізація готового продукту кінцевим споживачам;
  • зниженням собівартості переробки в порівнянні зі старими енергоємними установками (котли Лапса).

В основі запропонованої технології лежить переробка будь-яких видів рибних і курячих відходів без застосування пари і газу. Основною перевагою апарату є можливість монтажу даної установки в невеликому приміщенні. Пропонована технологія пройшла випробування на різних видах відходів, при якому поєднується співвідношення габаритів установки до її продуктивності.

Нашим підприємством отримано патенти на спосіб виготовлення кормових продуктів новим методом і розроблені нові технічні умови.

Для виготовлення кормових добавок нами розроблений апарат АДС -50 з продуктивністю 50 кг/год готового продукту. Установка може переробляти некондицію птиці цілою тушкою, відходи рибопереробки морських і річкових риб, відходи забою кролеферм, а також для подрібнення і сушки різних зернових продуктів.

20191206 145044sm

Технічні показники:

 

Продуктивність, кг/год

50

Потужність, кВт

45

Привід

ремінний

Габарити

 1200*600*1600
 Вага,кг  900

 

 

Представлена ​​установка може зацікавити як фермерів так і переробників рибних продуктів.

Детальну інформацію по технології виготовлення кормів та обладнання надаємо зацікавленим особам.